Miesiąc: grudzień 2020

Wizyta duszpasterska 2021

W odpowiedzi na liczne pytania Parafian informujemy, że nie planujemy w tym roku  wizyty duszpasterskiej  w tradycyjnej formie.

Powodowani troską zarówno o bezpieczeństwo naszych Parafian, jak również o ich dobro duchowe, przygotujemy specjalne zestawy, które będą zawierały wodę święconą, kredę, kadzidło oraz teksty błogosławieństwa domu do prywatnego odmówienia. Pakiety te będzie można nabyć w kościele począwszy od 2.01.2021.

W styczniu zaprosimy do świątyni, na Mszę św., tych mieszkańców, których danego dnia, gdyby nie pandemia, odwiedzilibyśmy z wizytą kolędową.

Jeśliby ktoś jednak pragnął skorzystać z posługi kapłana w zwyczajowo przyjętej formie wizyty duszpasterskiej bardzo prosimy o poinformowanie nas :

Wypełniając formularz internetowy OTWÓRZ

LUB

Wypełniając formularz papierowy POBIERZ i wrzucając do specjalnie w tym celu przygotowanej skrzynki.

Bardzo prosimy, aby osoby, które pragną tradycyjnych odwiedzin kapłana złożyły swoje deklaracje do 31.12.2020 r.

Plan kolędy oraz Mszy Św. zostanie podany w najbliższym czasie.

ŚWIĄTECZNE LITURGIE ON-LINE

ZAPRASZAMY NA ŚWIĄTECZNE TRANSMISJE MSZY ŚW. Z KOŚCIOŁA PARAFIALNEGO:

24.12. – MSZA ŚW. PASTERSKA – 24.00

25.12. – MSZA ŚW. ŚWIĘTA NARODZENIA PAŃSKEIGO – 13.15

26.12. – II DZIEŃ OKTAWY NARODZENIA PAŃSKIEGO – 13.15

27.12. – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – ODPUST ŚW. JANA APOSTOŁA – 12.00

NA ŻYWO I ON-LINE

Rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej rekolekcje adwentowe.

Rekolekcje prowadzi Ks. Rafał Kowalski, rzecznik naszej Kurii,  którego serdecznie witamy i otaczamy naszą modlitwą.

Nauki rekolekcyjne na niedzielnych Mszach św., – transmisje on-line – 10.30; 13.15 i 18.30

w poniedziałek  i wtorek o 9.00 i 18.30, dzieci o 17.00; – transmisje on-line – 17.00 i 18.30

młodzież – poniedziałek o 19.30 – zapraszamy szczególnie kandydatów do sakramentu bierzmowania.

Spowiedź adwentowa: podczas  nauk rekolekcyjnych a także  codziennie od 17.45 do 18.20.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do przedświątecznej spowiedzi.

Kiermasz świąteczny

Tak jak w roku ubiegłym nasza Młodzież i Liturgiczna Służba Ołtarza, zaprasza przez dni rekolekcyjne na kiermasz świąteczny. Na kiermaszu będzie można nabyć szopki, figurki, świąteczne puzzle i wiele innych. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Dochód z kiermaszu przekazany jest na potrzeby wspólnot.