Miesiąc: luty 2022

Zimowisko 11 Drużyny Wrocławskiej

W dniach od 7 do 12 lutego, odbyło się ❄️ZIMOWISKO❄️ 11 Drużyny Wrocławskiej. Stacjonowaliśmy w Szkolne Schronisko Młodzieżowe „Wojtek” w Szklarskiej Porębie. Każdy dzień zimowiska rozpoczynał się APELEM Drużyny i Eucharystią w udostępnionym przez Parafia Bożego Ciała w Szklarskiej Porębie kościele Niepokalanego Serca NMP. Każdy też dzień wypełniony był rozmaitymi aktywnościami – biegiem sprawnościowym, konkursem kulinarnym, budową sanek i Wielką Grą osadzoną w fabule Gwiezdnych Wojen, do której Młodzi Padawani z zastępów Byk, Lis, Niedźwieź, Żbik i Krogulec, pod okiem swoich Mistrzów konstruowali miecze świetlne. Przez pięć dni zimowiska w Apelach Ewangelicznych i homiliach przypominaliśmy też sobie rotę przyrzeczenia harcerskiego. Tasiemkę za ZIMOWISKO 2022 zdobył Zastęp Niedźwiedź. Więcej zdjęć na parafialnym profilu na Facebook.