Miesiąc: maj 2021

OGŁOSZENIE

ZE WZGLĘDU NA UROCZYSTOŚCI PIERWSZOKOMUNIJNE, KANCELARIA PARAFIALNA W SOBOTY 15, 22 I 29.05 NIECZYNNA.

ZAPRASZAMY WE WTORKI I CZWARTKI W GODZ. 16.30 – 18.00

Harce Majowe 11DW FSE

W dniach 7 – 9.05. w Szczytnej, odbyły się Harce Majowe 11DW. W piątek Zastępy Byk, Dzik, Krogulec Lis i Niedźwiedź, po przybyciu na miejsce przygotowały swoje obozowiska. Głównym punktem Harców, była gra terenowa, zakończona wielką bitwą, którą wygrał zastęp Niedźwiedź, a wstążkę honorową zdobył zastęp Lis. Oczywiście nie zabrakło integralnych elementów Apelu, Rady Drużyny, Sądów Honorowych. Na zakończenie Harców 5 Harcerzy złożyło swoje Przyrzeczenie.

Wszystko odbywało się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Semper Parati !

3 maj – NMP Królowej Polski

Przez lata ta uroczystość jednoczyła nas wokół sanktuarium jasnogórskiego, o którym św. Jan Paweł II, powiedział że tam bije serce naszego narodu. Maryja króluje nam od wieków i nigdy nie zawiodła pokładanej w Niej nadziei, czego świadectwem są wota wdzięczności.

Tego dnia Msze Święte w naszym kościele będą odprawiane o godz7.00; 9.00; 10.30; 12.00 i 18.30.